Botanika

Botanika jest z nami, można powiedzieć, że od początku.
Wiele pomysłów powstało nad kubkiem kawy, przy śniadaniu, lunchu czy kolacji. To właśnie tutaj odbył się pierwszy POP-UP STORE gdzie mogliśmy zaprezentować naszą pierwszą kolekcję. Okazało się, że wieszak został do dziś i to tu możecie kupić stacjonarnie nasze produkcje.
Widoczna na zdjęciu Bluza Szefa Kuchni jest niepowtarzalnym na tą chwilę czarnym krukiem z naszej pracowni. Powstała jako ukoronowanie naszej współpracy.

Joga Życia

Zdjęcia: Kurz i Rysy

Już prawie rok współpracujemy z największą szkołą jogi na Śląsku.
Joga Życia, bo niej mowa, w swoich obiektach gdzie odbywają się zajęcia od wczesnego rana do późnego wieczoru oferuje plecaki i pokrowce na matę przygotowane w naszej pracowni sygnowane niepowtarzalnym stemplem szkoły.

Leszek Naziemiec
DZIKIE PŁYWANIE

Na co dzień jego pasją jest to co nie pojawia się w naszych marzeniach nawet gdy asfalt topi się pod naszymi stopami czyli pływa zimowo. Zimowo tak dosłownie.
Leszek Naziemiec jest pierwszym Polakiem który przepłynął na Antarktydzie kilometr w wodzie o temperaturze -1’C. (Od razu po wyjściu z wody założył naszą bluzę). Oczywiście to tylko szczyt góry lodowej jego aktywności. Jest mocno zaangażowany w walkę o polskie rzeki, z drugiej strony sprowadził Mistrzostwa Świata w Zimowym Pływaniu do Polski. Odbędą się one w 2021 roku. Barhan częściowo ubiera obecną Kadrę Polski w tej dyscyplinie.
Nasza przygoda rozpoczęła się przypadkiem, podczas zawodów na Szlumioku.
Ta współpraca jest niepodważalnym dowodem, że barhanowe czapki i bluzy grzeją!
https://sportowefakty.wp.pl/plywanie/790341/historyczny-wyczyn-polskiego-plywaka-leszek-naziemiec-przeplynal-kilometr-na-ant

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przewiń do góry