Botanika – Katowice

Botanika była z nami, można powiedzieć, że od początku.
Wiele pomysłów powstało nad kubkiem kawy, przy śniadaniu, lunchu czy kolacji. To właśnie tutaj odbył się pierwszy POP-UP STORE gdzie mogliśmy zaprezentować naszą pierwszą kolekcję. Okazało się, że wieszak został i to tu mogliście kupić stacjonarnie nasze produkcje. Obecnie niestety nasze produkty nie są już dostępne pod tym adresem.
Widoczna na zdjęciu Bluza Szefa Kuchni jest niepowtarzalnym na tą chwilę czarnym krukiem z naszej pracowni. Powstała jako ukoronowanie naszej współpracy.

Joga Życia

Zdjęcia: Kurz i Rysy

Prawie od początku naszej działalności współpracujemy z największą szkołą jogi na Śląsku.
Joga Życia, bo o niej mowa, w swoich obiektach gdzie odbywają się zajęcia od wczesnego rana do późnego wieczoru oferuje plecaki i pokrowce na matę przygotowane w naszej pracowni sygnowane niepowtarzalnym stemplem szkoły.

Rozrusznik – Wrocław

Od 2020 roku nasze bluzy pojawiły się także w kawiarni Rozrusznik we Wrocławiu. Prawdopodobnie najlepszej kawiarni w tym mieście. Wiązało się to z powstaniem bluzy “Na początku była kawa” nawiązującej luźno do prawdziwych przyczyn powstania świata. Bluza jest dostępna także z autorskim nadrukiem kawiarni. Serdecznie polecamy wizytę w Rozruszniku, gdzie można też nas spotkać pod warunkiem, że jesteśmy we Wrocławiu.

Leszek Naziemiec
DZIKIE PŁYWANIE

Na co dzień jego pasją jest to co nie pojawia się w naszych marzeniach nawet gdy asfalt topi się pod naszymi stopami czyli pływa zimowo. Zimowo tak dosłownie. (Morsował zanim to było modne).
Leszek Naziemiec jest pierwszym Polakiem który przepłynął na Antarktydzie kilometr w wodzie o temperaturze -1’C. (Od razu po wyjściu z wody założył naszą bluzę). Oczywiście to tylko szczyt góry lodowej jego aktywności. Jest mocno zaangażowany w walkę o polskie rzeki, z drugiej strony sprowadził Mistrzostwa Świata w Zimowym Pływaniu do Polski. Odbędą się one w 2021 roku. Barhan częściowo ubiera obecną Kadrę Polski w tej dyscyplinie.
Nasza przygoda rozpoczęła się przypadkiem, podczas zawodów na Szlumioku.
Ta współpraca jest niepodważalnym dowodem, że barhanowe czapki i bluzy grzeją!
https://sportowefakty.wp.pl/plywanie/790341/historyczny-wyczyn-polskiego-plywaka-leszek-naziemiec-przeplynal-kilometr-na-ant

Palarnia Mała Czarna

Świeży temat, ale bardzo interesujący. Kacper – właściciel palarni – oprowadził nas po jej kulisach i pożywił nas masą anegdot dotyczących palenia. Cały staff palarni ubrany jest w nasze oczywiście czarne bluzy “na początku była kawa”. Są one też dostępne stacjonarnie w jedynym możliwym w tym miejscu możliwym czarnym kolorze. Niesamowite miejsce na kawowej mapie Wrocławia, takie z cyklu must see.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry